رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تایباد خبر داد:
نامزدهای انتخابات دوره قبل، نیاز به ثبت نام مجدد دارند

محمود بیانی در گفتگو با سایت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد، اظهار کرد: با توجه به تجدید انتخابات، کلیه مراحل آن شامل ثبت نام نامزدها نیز ملغی شده است، بر این اساس لازم است سهامداران عزیز که تمایل به ثبت نام به عنوان نامزد انتخابات دارند، مجددا مراحل ثبت نام خود را تا پایان وقت اداری دو شنبه ۶ بهمن، در دفتر تعاونی دنبال نمایند.

وی تاکید کرد: مشارکت در انتخابات تامین کننده آینده شرکت تعاونی است و لذا لازم است تا سهامداران عزیز در امر مشارکت در انتخابات جدیت به خرج دهند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تایباد گفت: انتخابات شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد روز شنبه ۱۱ بهمن ماه از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ عصر و درگاه اینترنتی taybadtto.ir برگزار خواهد شد و لازم است سهامداران گرانقدر  با مشارکت حداکثری در فرایند رای گیری در نتیجه انتخابات و آینده شرکت تعاونی توسعه و عمران تاثیرگذار باشند.

بیانی تصریح کرد: افرادی که تا کنون نسبت به تکمیل پرونده خود اقدام نکردند، می توانند جهت شرکت در انتخابات تا پایان هفته جاری نسبت به تکمیل پرونده خود اقدام نمایند، همچنین ورود به سیستم انتخابات فقط با شماره تلفن معرفی شده به نام هر سهامدار امکان پذیر می باشد.

Template Design:Dima Group

شهرستان تایباد، بلوار شریعتی، ساختمان هسته اقتصاد مقاومتی شهرستان تایباد، واحد4

دسترسی سریع

پذیره نویسی سهام (پایان یافته)

سوالات متداول

فهرست پروژه ها

پرتال سهامداران

تماس با ما

شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد
تلفن: 54504، 54537515
شناسه ملی:****
كد اقتصادي:******
کد پستی:*****
بلوار شریعتی، ساختمان هسته اقتصاد مقاومتی شهرستان تایباد