به گزارش خبرنگار صدای تایباد، نشست ساماندهی مرز دوغارون صبح امروز به ریاست استاندار خراسان رضوی و حضور جمعی از مسئولان ارشد استان و نماینده مردم تایباد در مجلس شورای اسلامی ،در استانداری  خراسان رضوی برگزار شد.

 در این جلسه که محسن سیاح فرماندار شهرستان تایباد، جهانخواه مدیرکل گمرک و مدیران استانیِ سازمان بازرسی، اطلاعات، دادستانی، ناجا، مرزبانی، معاون سیاسی امنیتی استانداری، مدیر کل امنیتی و انتظامی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و معاون امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی نیز حضور داشتند، تصمیمات مهمی پیرامون ساماندهی ورودی و خروجی مرز و نیز ساخت تاسیسات جدید مسافری و باری، اتخاذ گردید که از روزهای آتی اجرای این ساماندهی گسترده وجدید شروع خواهد شد.

 این ساماندهی در راستای بهبود و تسهیل حمل و نقل بار و مسافر و افزایش درامد ارزی کشور در مرز دوغارون و در قالب ستاد اقتصاد مقاومتی استان انجام می گردد و نقش اساسی در رفع مشکلات ترانزیتی و مسافرتی مرز دوغارون خواهد داشت.

جلیل رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم در این جلسه با تشریح بخشی از مشکلات داخلی و بین المللی مرز دوغارون، از  توجه استاندار به خواست مردم و اصلاح وضعیت فعالیتهای مرز دوغارون قدردانی نموده و از فعالیت شرکت توسعه و عمران تایباد در مرز اعلام حمایت نمود.

Template Design:Dima Group

شهرستان تایباد، بلوار شریعتی، ساختمان هسته اقتصاد مقاومتی شهرستان تایباد، واحد4

دسترسی سریع

پذیره نویسی سهام (پایان یافته)

سوالات متداول

فهرست پروژه ها

پرتال سهامداران

تماس با ما

شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد
تلفن: 54504، 54537515
شناسه ملی:****
كد اقتصادي:******
کد پستی:*****
بلوار شریعتی، ساختمان هسته اقتصاد مقاومتی شهرستان تایباد