رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع نمازگزاران مسجد جامع مالک الملک، در بیان مزایای تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد اظهار کرد: عمران و آبادانی شهرها و روستاهای تایباد، از راه مشارکت در تعاونی توسعه و عمران به دست می آید. این تعاونی بر اساس اساسنامه مصوب مجلس شورای اسلامی که حمایت قانونگذار را در اختیار دارد می تواند به یک هلدینگ بزرگ اقتصادی یا یک شرکت مادر تخصصی اقتصادی تبدیل شود. واگذاری شرکت ها و اراضی دولتی، ترک تشریفات و عضویت همه مردم شهرستان از مزایای این تعاونی است. 

محمود بیانی افزود: نحوه کار و فرایند کاری این تعاونی بر اساس صداقت، امانت داری، شفافیت و سلامت کاری، پاسخگویی و نظارت است. 

وی در خصوص پروژه های پیش بینی شده برای این تعاونی اظهار داشت: پایانه انرژی، استفاده از منابع آبی و خاکی نوار مرز، رقابتی شدن فعالیت های مرز دوغارون و رفع انحصار از این مرز و  شهرک خدماتی رفاهی از پروژه های این تعاونی است. 

بیانی با تاکید بر اینکه متاسفانه کسانی که حضور مردم منافع آنها را در مرز بخطر انداخته، در روزهای گذشته تحرکاتی داشتند، افزود: هرکس دغدغه معیشت و اشتغال برای خود و همشهریان خود را دارد باید از این بستر ایجاد شده نهایت بهره برداری را انجام دهد. این فرصتی است که مردم برای آینده و سهم خود از اقتصاد شهرستان وارد گود شوند و مدیریت آن را برعهده گیرند. این تعاونی با قانونی قوی و حمایت نهادهای حاکمیتی فرصتی برای حضور همه شهروندان شهرستان تایباد است. 

Template Design:Dima Group

شهرستان تایباد، بلوار شریعتی، ساختمان هسته اقتصاد مقاومتی شهرستان تایباد، واحد4

دسترسی سریع

پذیره نویسی سهام (پایان یافته)

سوالات متداول

فهرست پروژه ها

پرتال سهامداران

تماس با ما

شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد
تلفن: 54504، 54537515
شناسه ملی:****
كد اقتصادي:******
کد پستی:*****
بلوار شریعتی، ساختمان هسته اقتصاد مقاومتی شهرستان تایباد