فرماندار تایباد در جمع نمازگزاران مسجد جامع احناف تایباد، اظهار کرد: از شروع خدمت در تایباد، مردم و نخبگان شهرستان دو دغدغه اساسی به طرق مختلف به ما اعلام کردند. نخست بحث بیکاری شهرستان و دوم سهیم نبودن مردم شهرستان در فعالیت های اقتصادی مرز دوغارون بود.

تنها راهکاری که می توانست فضای رقابتی برای استفاده مردم از مرز دوغارون ایجاد کند، تعاونی توسعه و عمران بود که با توجه به اختبارات وسیعی که قانون اساسی برای آن قائل شده است و حمایت و پشتیبانی ارکان حاکمیتی نظام از آن دارند، توانایی دارد تا سهم مردم را فعالیت های اقتصادی مرز دوغارون افزایش چشمگیر بخشد و زمینه ایجاد اشتغال در شهرستان ایجاد نماید.

 

محسن سیاح افزود: شرایط امروز و پدیره نویسی یک ماه قبل از انتخابات سال گذشته فراهم شده بود، اما به لحاظ اینکه این تعاونی طرح و برنامه هایی در مرز دوغارون دارد که منافع یک عده خاص را به خطر می اندازد، این نگرانی آن زمان مطرح شد که اگر قبل از انتخابات اقدام به پذیره نویسی کنیم، سم پاشی هایی از طرح این افراد داشته باشیم، لذا معرفی و پذیره نویسی آن را به بعد از انتخابات موکول کردیم که متاسفانه شیوع ویروس کرونا و شرایطی که این ویروس به وجود آورد، معرفی آن را تا امروز عقب انداخت. 

 

نماینده عالی دولت در شهرستان تایباد با بیان اینکه پدیره نویسی این تعاونی از 13 شهریور ماه در سایت اینترنتی شرکت تعاونی آغاز شده است، گفت: پس از گام پذیره نویسی، مجمع عمومی تعاونی تشکیل خواهد و از آن لحظه به بعد مدیریت این تعاونی در اختیار مردم شریف شهرستان تایباد خواهد بود، دوره پذیره نویسی 10 روزه خواهد بود و امیدواریم بتوانیم در موعد مقرر این تعاونی را به ثبت برسانیم و طرح های اقتصادی و فوق العاده آن را آغاز نماییم. 

 

وی با بیان اینکه  دو طرح بزرگ شهرک خدماتی رفاهی و همچنین شهرک انرژی، طرح های مهم و زودبازده این تعاونی است، تصریج کرد: طرح های کوچک این تعاونی، برای شهرستان های دیگر استان یک طرح بزرگ و مهم تلقی می شود و این نشان از اهمیت این تعاونی دارد. شهرک خدماتی رفاهی این تعاونی 104 هکتار زمین در اختیار دارد که می تواند به نظم و انظباط در تردد ناوگان حمل و نقل تجاری مرز انجامد. 

 

سیاح با بیان اینکه متاسفانه در روزهای گذشته فضاسازی توسط عده ای آغاز شده، افزود: مطمئن هستم در روزهای آتی نیز این روند ادامه خواهد یافت و افزایش پیدا می کند، چرا که می دانند تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد منافع آنها را به خطر می اندازد لذا از مردم فهیم و شریف شهرستان تقاضا می کنم در پذیره نویسی این تعاونی مشارکت کنند تا بتوانیم در موعد مقرر نسبت به ثبت و آغاز بکار آن اقدام کنیم.

Template Design:Dima Group

شهرستان تایباد، بلوار شریعتی، ساختمان هسته اقتصاد مقاومتی شهرستان تایباد، واحد4

دسترسی سریع

پذیره نویسی سهام (پایان یافته)

سوالات متداول

فهرست پروژه ها

پرتال سهامداران

تماس با ما

شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد
تلفن: 54504، 54537515
شناسه ملی:****
كد اقتصادي:******
کد پستی:*****
بلوار شریعتی، ساختمان هسته اقتصاد مقاومتی شهرستان تایباد