توسعه و عمران تایباد در یک نگاه

آگهی دعوت مجمع عمومی عادی مرحله اول

مجمع عمومی عادی  مرحله اول  شرکت تعاونی  توسعه و عمران شهرستان تایباد بادستورجلسه  انتخاب نمایندگان اعضا جهت حضور در مجامع عمومی عادی سالیانه به تفکیک هر حوزه  در روز شنبه  مورخ 15/9/1399 از ساعت 8  لغایت  16 به نشانی تعیین شده ذیل  بصورت الکترونیکی تشکیل می گردد.

برای مشاهده آگهی کلیک نمایید

 امام جمعه اهل سنت شهرستان تایباد در خطبه های نماز جمعه این هفته، با اشاره به آیه شریفه وَتَعاوَنوا عَلَى البِرِّ وَالتَّقوىٰ ۖ وَلا تَعاوَنوا عَلَى الإِثمِ وَالعُدوانِ ۚ " اظهار کرد: خداوند متعال در این آیه

مبارکه در خصوص همکاری و مشارکت انسان ها سخن می زند و می فرماید: اگر به دنبال همکاری و مشارکت هستید، به کارهای نیکو و تقوا همکاری کنید. یعنی اگر قرار است تعاونی بین گروهی شکل بگیرد، باید بر اساس تقوا، انسان دوستی و ایمان باشد، نه اینکه گروهی با یکدیگر بر امورات گناه و تجاوز به حقوق مردم همکاری کنند، این در اسلام حرام است. 

مولانا توکلی ایجاد تعاونی ها را باید به نفع عموم جامعه دانست و افزود: اگر در تعاونی مشارکتی به نفع مردم ایجاد شد، هم خداوند از آن تعاون راضی خواهد بود، هم رسول عظیم الشان اسلام (ص)، اما خدا نکند روزی بیاید عده ای به دنبال سواستفاده از تعاون به نفع خود باشند، این شرکت بر اساس تقوا و خداترسی نیست و اساس آن گناه و تجاوز است. اسلام بر اساس دو ویژگی همکاری بر نیکویی و تقوا تعاونی را می پذیرد و اتفاقا به آن توصیه نیز دارد. 

خطیب جمعه تایباد با اشاره به آغاز پذیره نویسی سهام شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد، گفت: این تعاونی برای مردم مرزنشین و غیور تایباد است و به دنبال خدمت به مردم شهرستان تایباد است. پذیره نویسی این تعاونی از 13 شهریور آغاز شده است و همه مردم تایباد با رعایت سن 18 سال می توانند در آن مشارکت کنند و با ایجاد یک هلدینگ اقتصادی بزرگ به دنبال حق مردم در اقتصاد شهرستان به ویژه مرز دوغارون است. 

مولانا توکلی در خصوص تفاوت این تعاونی با سایر تعاونی های شهرستان اظهار کرد: این تعاونی مانند دیگر تعاونی های شهرستان نیست که چند صباحی بودند و بعد خاموش شدند و مردم انتفاعی از آن نبردند که هیچ، الان سهامداران آنها شاکی هستند. این شرکت می خواهد انحصار را از مرز بشکند و دست انحصار طلبان را بهترین مرز ایران قطع کند و به دنبال آن است که همه مردم شهرستان در مرز سهیم باشند و فایده مرز به آنها برسد، کما اینکه تا الان از منطقه ویژه فقط اسم شنیدیم و انتفاعی از آن برای عموم مردم ندیدیم و فردا همین داستان برای منطقه آزاد خواهد بود. اما این تعاونی برای مردم شهرستان است.

مولانا توکلی با محکوم کردن عمل شنیع و زشت نشریه شارلی ابدو در چاپ مجدد کاریکاتور پیامبر اسلام (ص) به اسم آزادی بیان، گفت: متاسفانه این روزنامه فرانسوی دوباره دست به جنایت زد و کاریکاتوری بر علیه پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) منتشر کرد، این عمل جنایتکارانه این روزنامه را محکوم می کنیم و از دولت فرانسه می خواهیم با اختلاف افکنی این افراد افراطگرا بین مسلمانان و مسیحیان برخورد نماید. متاسفانه اسلام ستیزی که آمریکا و اسرائیل منبع و منشا آن هستند در سوئد نیز منجر به آتش زدن قرآن کریم توسط عده ای افراطی مسیحی شد، این افراد کور خواندند، خداوند وعده داده است که نور خود را در جهان منتشر خواهد کرد، هرچند کفر مانع آن شوند. نور قرآن با سوختن یک جلد قرآن کریم خاموش نمی شود و تا قیامت ان شالله درخشش خواهد داشت. 

Template Design:Dima Group

شهرستان تایباد، بلوار شریعتی، ساختمان هسته اقتصاد مقاومتی شهرستان تایباد، واحد4

دسترسی سریع

پذیره نویسی سهام (پایان یافته)

سوالات متداول

فهرست پروژه ها

پرتال سهامداران

تماس با ما

شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد
تلفن: 54504، 54537515
شناسه ملی:****
كد اقتصادي:******
کد پستی:*****
بلوار شریعتی، ساختمان هسته اقتصاد مقاومتی شهرستان تایباد