توسعه و عمران تایباد در یک نگاه

آگهی دعوت مجمع عمومی عادی مرحله اول

مجمع عمومی عادی  مرحله اول  شرکت تعاونی  توسعه و عمران شهرستان تایباد بادستورجلسه  انتخاب نمایندگان اعضا جهت حضور در مجامع عمومی عادی سالیانه به تفکیک هر حوزه  در روز شنبه  مورخ 15/9/1399 از ساعت 8  لغایت  16 به نشانی تعیین شده ذیل  بصورت الکترونیکی تشکیل می گردد.

برای مشاهده آگهی کلیک نمایید

قابل توجه متقاضیان نمایندگی اعضای شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد

داوطلبان نمایندگی اعضای شرکت از تاریخ شنبه هشتم آذر ماه لغایت دو شنبه دهم آذرماه از ساعت 8 صبح الی 14 ظهر جهت ثبت نام به دفتر شرکت تعاونی واقع در بلوار دکتر شریعتی، جنب فرمانداری، ساختمان هسته اقتصاد مقاومتی مراجعه نموده و درخواست خود را کتبا به نماینده هیات موسس نحویل و رسید دریافت نمایند.

مدارک مورد نیاز:

همراه داشتن کارت ورود به مجمع

یک قطعه عکس

تکمیل فرم درخواست نمایندگی اعضا برای حوزه انتخابیه محل سکونت

 

مجمع عمومی عادی  مرحله اول  شرکت تعاونی  توسعه و عمران شهرستان تایباد بادستورجلسه  انتخاب نمایندگان اعضا جهت حضور در مجامع عمومی عادی سالیانه به تفکیک هر حوزه  در روز شنبه  مورخ 15/9/1399 از ساعت 8  لغایت  16 به نشانی تعیین شده ذیل  بصورت الکترونیکی تشکیل می گردد.  ازکلیه اعضا محترم تعاونی دعوت می شود تا با مراجعه به سامانه شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد به آدرس taybadtto.ir  نسبت به انتخاب نمایندگان اعضا اقدام نمایند .

انتخابات برای 3 حوزه تایباد ، بخش مرکزی بجز شهر تایباد و بخش میان ولایت بصورت جداگانه برگزار می گردد .

نام حوزه

تعداد نماینده

تاریخ

ساعت

آدرس سایت

شهر تایباد

36

15/9/1399

8 الی 16

taybadtto.ir

بخش مرکزی بجز شهر تایباد

7

15/9/1399

8 الی 16

taybadtto.ir

بخش میان ولایت

7

15/9/1399

8 الی 16

taybadtto.ir

داوطلبان نمایندگی اعضای شرکت از تاریخ شنبه 8/9/1399 لغایت دوشنبه 10/9/1399   از ساعت 8  الی 14  جهت ثبت نام به دفتر شرکت تعاونی واقع در  تایباد خیابان دکتر شریعتی جنب فرمانداری ساختمان هسته اقتصاد مقاومتی مراجعه  نموده و درخواست خود را کتباً به نماینده هیات موسس تحویل و رسید آنرا دریافت نمایند .

تذکر :

 

لازم به ذکر است فقط اعضایی که پرونده خود را نزد شرکت تکمیل نموده اند مجاز به رای دادن خواهند بود و در روز مجمع بایستی شماره تلفن همراه متعلق به سهام دار که به شرکت اعلام شده است ،  فعال باشد.

اطلاعیه مهم و فوری

قابل توجه سهامداران محترم شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد "ویژه ساکنین شهر تایباد" 

در صورتیکه تا کنون جهت تکمیل پرونده سهامداری و دریافت کارت ورود به مجمع اقدام ننموده اید، از امروز 11 آبان ماه الی 15 آبان (پنج شنبه) از ساعت 8 الی 13 با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک هویتی و فیش واریزی بانک به دفتر شرکت تعاونی واقع در خیابان دکتر شریعتی، جنب فرمانداری، ساختمان هسته اقتصاد مقاومتی مراجعه نمائید. 

ضمنا داشتن شماره تلفن همراه به نام متقاضی و ارائه کد پستی محل سکونت الزامی می باشد. 

تاکید می گردد صرفا افراد ساکن در شهر تایباد مرراجعه فرمایند و متقاضیان عزیز ساکن در شهرهای کاریز و مشهدریزه و روستاهای تابعه متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد تا در محل سکونت تکمیل پرونده نمایند.

متقاضیان ارجمند خرید سهام تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد:

از آنجایی که درتمامی فرایند های شرکت، اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک صورت می پذیرد و با عنایت به ادامه این روند و مشکل عدم دریافت پیامک توسط برخی مخاطبین به دلیل مسدود بودن پیام های تبلیغاتی، از تمامی عزیزان خواهشمند است که نسبت به فعال سازی پیام های تبلیغاتی خود به منظور دریافت اطلاعیه های تعاونی توسعه و عمران از طریق سامانه پیامکی شرکت اقدام عاجل نمایند. 

راهنمای فعال سازی پیام های تبلیغاتی:

همراه اول: ارسال عدد 2 به شماره پیامک 8999

ایرانسل: ارسال عدد 1 به شماره پیامک 5005

در غیر اینصورت مسئولیت عدم دریافت اطلاعیه ها با خود متقاضی می باشد.

 

 

به گزارش خبرنگار صدای تایباد، نشست ساماندهی مرز دوغارون صبح امروز به ریاست استاندار خراسان رضوی و حضور جمعی از مسئولان ارشد استان و نماینده مردم تایباد در مجلس شورای اسلامی ،در استانداری  خراسان رضوی برگزار شد.

فرماندار شهرستان تایباد، در جمع نمازگزاران مسجد جامع مالک الملک، اظهار کرد: در دو سال گذشته دولت شرایط سختی را پشت سر گذاشته است، تحریم هایی را شاهد بودیم که حتی در دوران جنگ

فرماندار شهرستان تایباد، در گفتگو با سایت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد، اظهار کرد: شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد، با حمایت های مردمی و حاکمیتی که همراه آن است، می تواند راهکاری برای ایجاد اشتغال در شهرستان و افزایش سهم مردم در فعالیت های مرز دوغارون باشد.

بخشدار میان ولایت در جمع نمازگزاران مسجد جامع احناف مشهدریزه، با اشاره به آغاز پذیره نویسی، شزکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد، اظهار کرد:

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع نمازگزاران مسجد جامع مالک الملک، در بیان مزایای تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد اظهار کرد: عمران و آبادانی شهرها و روستاهای تایباد، از راه مشارکت در تعاونی توسعه و عمران به دست می آید. این تعاونی بر اساس اساسنامه مصوب مجلس شورای اسلامی که حمایت قانونگذار را در اختیار دارد می تواند به یک هلدینگ بزرگ اقتصادی یا یک شرکت مادر تخصصی اقتصادی تبدیل شود. واگذاری شرکت ها و اراضی دولتی، ترک تشریفات و عضویت همه مردم شهرستان از مزایای این تعاونی است. 

محمود بیانی افزود: نحوه کار و فرایند کاری این تعاونی بر اساس صداقت، امانت داری، شفافیت و سلامت کاری، پاسخگویی و نظارت است. 

وی در خصوص پروژه های پیش بینی شده برای این تعاونی اظهار داشت: پایانه انرژی، استفاده از منابع آبی و خاکی نوار مرز، رقابتی شدن فعالیت های مرز دوغارون و رفع انحصار از این مرز و  شهرک خدماتی رفاهی از پروژه های این تعاونی است. 

بیانی با تاکید بر اینکه متاسفانه کسانی که حضور مردم منافع آنها را در مرز بخطر انداخته، در روزهای گذشته تحرکاتی داشتند، افزود: هرکس دغدغه معیشت و اشتغال برای خود و همشهریان خود را دارد باید از این بستر ایجاد شده نهایت بهره برداری را انجام دهد. این فرصتی است که مردم برای آینده و سهم خود از اقتصاد شهرستان وارد گود شوند و مدیریت آن را برعهده گیرند. این تعاونی با قانونی قوی و حمایت نهادهای حاکمیتی فرصتی برای حضور همه شهروندان شهرستان تایباد است. 

فرماندار تایباد در جمع نمازگزاران مسجد جامع احناف تایباد، اظهار کرد: از شروع خدمت در تایباد، مردم و نخبگان شهرستان دو دغدغه اساسی به طرق مختلف به ما اعلام کردند. نخست بحث بیکاری شهرستان و دوم سهیم نبودن مردم شهرستان در فعالیت های اقتصادی مرز دوغارون بود.

Template Design:Dima Group

شهرستان تایباد، بلوار شریعتی، ساختمان هسته اقتصاد مقاومتی شهرستان تایباد، واحد4

دسترسی سریع

پذیره نویسی سهام (پایان یافته)

سوالات متداول

فهرست پروژه ها

پرتال سهامداران

تماس با ما

شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد
تلفن: 54504، 54537515
شناسه ملی:****
كد اقتصادي:******
کد پستی:*****
بلوار شریعتی، ساختمان هسته اقتصاد مقاومتی شهرستان تایباد